Evlilik & İlişkiler

Uzak Durulması ve Kaçırılmaması Gereken Kızlar!

Yazar  | 

Beyler! Hangi kadın doğru tercih? hangisi değil? diye kara kara düşünüyorsanız. Cevabı tam da burada bulabilirsiniz. Kadınların olaylara tepkileri ve davranışlarını inceleyerek onların doğru kişi olup olmadıklarını kavrayabilirsiniz. Hadi başlayalım…

Uzak Durmanız Gerekenler!

1- Samimi Kızlar

Erkekler ile çok çabuk konuşan ve kısa zamanda el şakası bile yapmaya başlayan tiplerden uzak durmalısınız. Sizle belki o şekilde yakın oldu ama emin olun bu kızlar başkalarına karşı da öyleler.

2- Telefon Dinleyen ve Her şeye Israr Edenler

Bu tarz kızlar tüm entrikanın içindedir. Herkesi dinler her şeye karışır. Bu yüzden başınız olaydan kurtulmaz. Üstelik istedikleri olmadığı zaman hayatı size zindan ederler. Kaçınılmasında fayda var.

3- Küfür İçerikli Kızlar

Erkek kız fark etmeyen bir konu bu. Ancak kızlara 2 kat yakışmayan bir şeydir küfür… Onlar bunu büyüme ve gelişme gibi görürler ama sadece komik gözükürler. Zaten küfür eden bir bayan size ve çevrenize yakışmaz.

Mutlaka Peşine Düşmeniz Gerekenler!

1- Size Sığınanlar

Başına bir şey geldiğinde ya da yaşadığı bir olayda hemen sizi arayan ve onu size anlatmak isteyen kızlardan vazgeçmeyin. Onlar size asıl değer verenlerdir. Her şeyini bilmenizi istediği için ilk size ulaşır.

2- Kekci – Börekciler

Böyle kızları mumla arasanız da bulamazsınız. Eğer bulduysanız sakın kaybetmeyin. En iyi kız iyi yemek yapabilendir. Hem evine bağlı olur hem de hamarat 🙂

3- Oyuncu ve Sporcu

Spor yapan kız kendine önem veren kızdır. Bir de oyuncu ise en yakın evlenme dairesini araştırmaya başlayın. Sizle pes oynayan bir kız arkadaş istemez misiniz ki?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir