Seks & Cinsellik

Uzmanların Seks Sırları!

Yazar  | 

Seks terapistleri tüm cinsel problemlerin çözümünü bu listede açıkladı! Sizde bu küçük maddeler ile seks hayatınızı daha mutlu ve eğlenceli hale getirebilirsiniz…

Öncelikle uzmanların değinmek istediği ilk nokta beden sağlığı ve dinlenme oranı. İnsan vücudu yeterince dinlenmemiş ve yorgun olduğu zaman seks sadece rutin bir işlem olarak görülüyor ve monotonlaştırılıyor. Karşılıklı istekler incelenmiyor. Bu nedenle uyku düzeni oluşturulması şart.

Bakım için zaman ayrılması gerekiyor! Bu madde seksi çok daha istekli hale getiriyor. Çünkü bakım ile kendinizi daha istekli ve seksi hissedebiliyorsunuz. Bunun hemen ardından partneriniz ile birlikte bir istek listesi oluşturun ve içerisine tüm beklentilerinizi yazın. Sonra listelerinizi birbirinize verin. Bu şekilde samimi davranarak birbirinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Öz güven olmadan iyi bir seks yaşantısı olmuyor ne yazık ki. Erkekler seks sırasında mükemmel vücutlu bir kadın değil aksine kendine öz güvenli kadın istiyor. Kendinizi beğenmeden çekingen hareketler içinde olursanız bu hem sizi hem de karşı tarafı çok olumsuz etkiler.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir