Güzellik

Vazelin Bakın Neye Yarıyormuş!

Yazar  | 

Vazelinin kullanım şekilleri o kadar çeşitli ki… Hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Gerçekten de inanılmaz etkiler sağlayan vazelinin hayat kurtaracak muhteşem kullanım alanlarını yazdık. İşte vazelinin size ve görünüşünüze etkileri.

İlk madde olarak hayat kurtarıcı vazelinin size traş sonrasında oluşan batışma hissini direk geçirdiğini söyleyelim. Eğer jilet kullandıktan sonra oluşan batma hissini engellemek istiyorsanız hemen vazelin sürün etkiyi fark edeceksiniz.

Rujunuzun pürüzsüz şekilde sürülmesini istiyorsunuz fakat bir türlü istediğiniz bazı hazırlayamıyor musunuz? O zaman vazelin size yeter. Ruju uygulamadan önce vazelini dudaklarınıza güzelce sürün ve rujunuzu tekrar sürün. Etkiye inanamayacaksınız.

Kısa kirpiklerinizi uzatmak için başvuracağınız adres yine vazelin! Üstelik vazelin rimel sürerken kirpiklerinizin ayrık ayrık ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Saç boyası uygulayacağınız zaman alnınıza ve kulak kenarlarınıza vazelin sürün. Böylece o bölgelere boya gelse de rengi teninize geçmeyecektir.

Parfümünüzü sürmeden önce cildinize vazelin sürerseniz kokuyu daha kalıcı yaparsınız.

Akşam makyajınızla uyuya kaldıysanız sabah o rimeli çıkarmak tabiki güç olacaktır. Ancak vazelin ile temizlerseniz çabucak çıkacağını göreceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir