Güzellik

Victoria’s Secret Makyaj Sırları

Yazar  | 

Melekler denince akla gelen Victoria’s Secret , herkese ışıltıyla parlayan kadınları çağrıştırıyor. Meleklerin şovlarında asıl amaç ise sağlıklı, doğal ve kışkırtıcı bir görünüm elde etmek. Hacimli doğal duran saçlar, parlak ve ilgi çekici, dolgun bir görünüme sahip dudaklar, bronz bir ten meleklere uygulanan makyajın olmazsa olmazları.
2015 Victoria’s Secret makyajı geçen senelere göre birkaç farklılık barındırıyor. Farkları ise meleklerin makyaj artisti olan Dick Page bizlerle paylaşmaktan çekinmeyerek kusursuz bir melek makyajı yapmamız için fikir verdi. Makyajın kimliği değişmiyor ancak ufak değişiklikler daima mevcut.

  1. Kontör işlemini kahve rengi ve aydınlatıcılar ile değil kırmızı bir yüz boyası ile yapıyorlar. Bu çok daha doğal ve canlı bir görünüm sağlıyor.
  2. Göz makyajında ise toprak tonları hakim, Tabii ki ışıltılı farlar onların vazgeçilmezi.
  3. Tama kirpiklerin yapay olmaması oldukça önemseniyor bu nedenle olabildiğince aralıklı ve doğal kirpikler kullanıyorlar.
  4. Ruj yerine parlatıcı ve nude tonlardan yararlanmayı uygun buluyorlar.
  5. Şeker pembesi lipgloss onlar için vazgeçilmez.

Meleklerin saçları da makyajlarının en önemli tamamlayıcılarından biri ve bu konuda açıklamayı meleklerin saç stilisti olan Akki yapıyor. Akki; şık ve havalı bir kız olmalarının önemli olduğunu bu nedenle her daim hacimli saçlara sahip olmaları gerektiğini savunuyor. Saçlara aynı boyda ekler kullanan stilist saçları öne eğerek kurutuyor. Maşa yapıyor ve 8 büyük bigudiden yardım alarak sarıyor. 40 dakika kadar bigudileri tutup bigudileri açtığında saçları parmakları ile dağıtarak serum uyguluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir