Yeni Trendler

“Yanlışlıkla Beğenme” Durumuna Son!

Yazar  | 

İnternet mecrası ve sosyal ağlar hayatımızın vazgeçilmez parçaları halini aldı. Hepimiz insanları araştırırken artık sosyal medya’yı kullanıyoruz. Sizde yapıyor musunuz bilmem ama ben mutlaka Instagram’ına bakarım ve haritalı paylaşımlarından en çok nerelere gider, kimlerle takılır diye mutlaka bir araştırma yaparım. O fotoğraflar arasından içtiği bir içeceğin ya da sevdiği bir yemeğin resmini mutlaka bulurum ki ; “aaa bende bayılırım” diyebileyim 🙂 Sonuç olarak ortak yönler oluşturmak önemli bir husus. Değil mi kızlar?

Ancak hemen hemen hepimizin başına gelen ve isyan ettiğimiz o durumdan söz etmek istiyorum. Yanlışlıkla aylar aylaarr öncesinin fotoğrafını beğenmek! Rezalet bir durum ve çoğu genç kızımız bu olayı yaşayıp kafasını buz dolabına sıkıştırmak, o beğendiği eli ısırmak hatta camdan atlamaya tenezzül etmek gibi davranışlarda bulunuyorlar.
Sakin olmanızda fayda var kızlar. Çünkü artık çok daha profesyonel bir stalker olabilirsiniz. Nasıl mı? Yeni Instasnoop uygulaması sayesinde!

Peki Nedir Bu Instasnoop?

Instasnoop uygulaması ile fotoğrafları beğenemiyorsunuz. İsteseniz de nafile. Yani bu sayede eski sevgilinizin attığı fotoğraflara bakarken yanlışlıkla like gönderdiğiniz de profil resminizi ve adınızı değiştirip başka biriymiş gibi göstermeye, instagram’ı dondurmaya ya da şehri terketmeye çalışmanıza gerek kalmadı.

Sıkı durun en iyi taraflarına daha gelmedim bile. Bu uygulama ile fotoğraflara zoom yapabileceksiniz. Bir de Snooplist ile gizli takip serüvenine atılmaya hazır olun! O da nedir? dediğinizi duyar gibiyim. Yani istediğiniz kişiyi takip edebileceksiniz ama bundan onların haberi olmayacak. Mükemmel değil mi? Bu uygulama ile sizde profesyonel bir stalker olacaksınız…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir