Kombin

Yaz Kombini Önerisi

Yazar  | 

Yazın gelmesi ile farklı kombinler ön plana çıkmaya başladı. Bizde sizlere yaz için alternatif nitelikte örnek kombin önerileri sunmaya başladık! İşte onlardan bir tanesi:

Kısa Elbiseler: Şık ve pratik bir seçim yapacaksanız  kısa elbiselerden vazgeçmeyin. Her zaman trend olan bu elbiseleri desenleri ile uyumlu ceket ve yazlık hırkalar ile kombinlerseniz harika bir görüntüye ulaşırsınız.

Delikli Hırka ve Ceket Modelleri: Yırtık çılgınlığı dört bir yanı sarmış durumda. Yaz için rahatça tercih edebileceğiniz bu modeller elbise ve şort kombinlerini tamamlayıcı parçalar. Bu yaz için bir kaç model edinmenizi kesinlikle öneririz.!

Şapkalar: Şapkaları bir taşla iki kuş olarak yorumluyorum. Hem sıcaktan korunuyoruz hemde tarz bir görüntüye sahip oluyoruz. Birde uzun saçlı iseniz büyük şapkaları kombinlerinizde kullanmalısınız.

Ayakkabı Tercihleri: Uzun bacaklara sahipseniz kombindeki gibi mini elbiselerin altına onlarla ton uyumlu bu topukluları tercih edebilirsiniz. Fakat bacak boyunuz kısa ise sandaletleri kullanmalısınız. Bu sayede hem bacak boyunuz uzar hemde şirin ve rahat bir görünüm elde edersiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir