Güzellik

Yeni Yıla Fit Bir Vücut ve Taze Bir Cilt İle Başlayabilmenin İpuçları

Yazar  | 

 

Yeni yıl yaklaşıyor. Peki bu yeni yılda bir farklılık yapıp kendinize de bir armağan almak ister misiniz?

Vücudumuz ve cildimiz bizler için oldukça önemli. Bu nedenle bakımlı ve sağlıklı görünmek adına cildimizi yenilemeli ve spor yapmalıyız. Selülitlerimiz mevcutsa en etkili şekilde yok etmeli ve özgüvenli kadınlar olarak hayatımızı sürdürmenin tadını çıkarmalıyız. Nasıl mı? Detaylar haber içeriğimizde…

Kadınlar olarak neredeyse hepimiz cilt lekelerimizin, selülitlerimizin, kırışıklıklarımızın görünmesinden rahatsızlık duyarız. Bölgesel kilolarımızı saklamaya çalışıp bol şeyler giymeye yöneliriz. Dilerseniz bu yıl bir yenilik yapalım ve 2017 senesine daha farklı bireyler olarak girelim. Ne dersiniz?

Artık cilt sorunlarını ve bölgesel fazlalıkları saklamak yerine onlardan en etkili şekilde kurtulalım. Lavinia Güzellik Merkezi, cilt leke bakımı, lokal zayıflama, selülit bakımı, kalça dikleştirme, kavitasyon ile zayıflama, bölgesel zayıflama, sivilce – akne  bakımı, vücut sıkılaştırma ve ameliyatsız yüz germe teknikleri ile kadınlara özgüven aşılıyor!

Yeni yıla özel kaçırılmayacak fırsatlarla karşımıza çıkan Lavinia Güzellik Merkezi, Modalemode okurlarına özel bir teklif sunuyor. Modalemode aracılığı ile Lavinia Güzellik Merkezine başvuran kadınlar %25 indirim fırsatına sahip oluyor.

Yeni yıl için yepyeni başlangıçlar adına Lavinia Güzellik Merkezine başvurun ve vücudunuzdaki selülit, bölgesel fazlalık, deforme olmuş yüz ve vücut kasları, kırışıklık, akne gibi sorunları etkili çözümler ile ortadan kaldırın.

Sorularınız ve merak ettiğiniz noktalar için Lavinia Güzellik Merkezi Yetkilisi Mine Sonsuz ile bu alana tıklayıp iletişim sağlayabilirsiniz.

 
Mine Sonsuz / Lavinia Güzellik Merkezi Yetkilisi
www.lavinia.com.tr

5 Comments

 1. Leyla Melis

  10 Aralık 2016 at 11:00

  Kırışıklık sürecinden sonra iz kalıyor mu? Bu durumdan çok korkuyorum.Bir de bu konuda yöntemleriniz ne?

 2. Özge

  14 Aralık 2016 at 16:36

  27 yaşındayım selülitlerimden çok rahatsız oluyorum hatta etek bile giyemiyorum sizce yaşıma göre bu normal mi? siz ne kadar sürede geçiriyorsunuz ?

 3. Gülfem

  15 Aralık 2016 at 09:23

  Cilt lekeleri için uygulanan yöntem faydalı mıdır güneş lekeleri için bir çözüm arıyorum bana yardımcı olabilir misinz

 4. selin

  19 Aralık 2016 at 14:10

  benim karın bölgemde fazlalıklarım var. sporla bile geçmedi siz ne kadar sürede yok etme garantisi veriyorsunuz??

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir