Güzellik

Zamanın değerini bilen kadınlara

Yazar  | 

Makyaj yapmak kadınlar için zahmetli bir iştir. Yapması kadar çıkarması da ayrı zahmetlidir. Bazen zahmetli olmakla kalmayarak kadınlar için eziyete dönüşebiliyor. Çalışan kadınlar içinse zaman çok daha önemlidir. İş kadınlarının makyaj yapmaya zaman kalmıyor ama bakımsız gezmek hiç olmuyor. Zamanın değerini bilen kadınlar için artık kesin bir çözüm var; ‘’Kalıcı Makyaj’’ yaptırmak. Böylece yaptım, çıkardım, tazeledim derdinden kurtulacaksınız ve makyaja ayırdığınız zamanı sosyal hayatınızda ki bir hobinize ayırabilme imkanı bulabileceksiniz.

 

Kalıcı makyaj yaptırarak zamandan tasarruf ettiğiniz gibi her daim güzel görüneceksiniz. Böylece denize veya havuza girip çıktığınızda bile güzelliğinizden hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz. Deniz, havuz, işyeri, spor yani nerde olduğunuz farketmeksizin güzelliğinizle kıskanılan bir kadın olacaksınız. Düşünmesi bile heyecan verici değil mi?

 

Kalıcı makyaj uygulamasının belli bir süre kalıcılığı olduğu için yaptıracağınız yer oldukça önemlidir. Bu yüzden size kalıcı makyaj sanatının usta sanatçılarından Gürcan Bilge’yi öneriyoruz. 17 yıllık tecrübesini, bilgi birikimini ve resim yapma yeteneğini kadınların güzelliğine harcayan Gürcan Bilge, Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesinde kendi işyerinde hizmet veriyor. Aşağıda linkini vermiş olduğumuz instagram linkine tıklayarak, Gürcan Bilge’nin çalışmalarını ve güzelliğini kalıcı olarak keşfedebilirsiniz.

 

İnstagram: https://instagram.com/gurcanbilge/

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir