Evlilik & İlişkiler

Zeki Bir Erkek Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

Yazar  | 

Bugün zeki erkeklerden ve onların tercihlerinden bahsedeceğiz. Zeki erkekler seçimlerini her zaman akıllıca yaparlar ve en iyisini bulana dek asla harekete geçmezler. Onları asla önüne gelen her bayan ile konuşmaya çalışırken göremezsiniz. Genelde talep görülen kişiler olurlar. Peki böyle erkekler nasıl kızlardan hoşlanır. Hep beraber inceleyelim.

Aşırı Zekaya Karşı Kızlar

Zeki bir erkek karşısında zeki bir kadın istemez. Tabi ki bu saf terimine de kaymamalı. Yeri geldiğinde mantıklı cevaplar verebilen bir bayan ister. Zekasını göstermek için her lafa atlayan kadınlardan nefret eder.

Umursamaz Kızlar

Zeki erkekler umursamaz kızlara yönelirler. Çünkü bir kadının onları fark etmemesi en kötü rüyalarıdır. Bu nedenle öyle kadınların ısrarla takipçileri olurlar. Yani zeki bir erkekeği dize getirmek istiyorsanız onu görmezden gelin kızlar 🙂

Sevimli ve Ağırbaşlı Kızlar!

Ne kadar bebeksi konuşmalardan hoşlanmadıklarını söyleseler de erkekler bal gibi de sevebilecekleri sevimli ve bebeksi kızları sever. Aynı zamanda ağırbaşlı olmalı. Her yerde atlayıp zıplayan enerjik kızlar pek de onlara göre değildir.

Kendi Ayakları Üzerinde Duran Kızlar!

Zeki erkekler kendi işlerini kendi yapan ve kimseye muhtaç olmadan yaşayabilen güçlü kadınlardan hoşlanır. Çünkü böyle kadınlar genelde bağımsızlardır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir